EnergyFlex — pełna swoboda wyboru na przyszłość

Zintegruj swój system grzewczy z praktycznie każdym rozwiązaniem grzewczym

EnergyFlex to unikalne rozwiązanie dostępne standardowo we wszystkich naszych pompach ciepła i jednostkach wewnętrznych. EnergyFlex oznacza swobodę łatwego podłączania innych źródeł ciepła, basenów i zbiorników w dowolnym momencie, w sposób ekonomiczny i w ramach jednego systemu. System opiera się na przyjaznym dla środowiska, ekonomicznym i elastycznym systemie grzewczym składającym się z pompy ciepła CTC. Jeśli następnie podłączysz się do jednego z naszych inteligentnych zbiorników typu „wszystko w jednym”, przygotujesz się na wszystko — bez względu na to, czy używasz pomp ciepła powietrze-woda czy też gruntowych pomp ciepła. W firmie CTC zawsze wierzyliśmy w elastyczne systemy. Dlatego inwestując w jedną z naszych pomp ciepła, zawsze otrzymujesz EnergyFlex. Podstawą ekologicznego systemu EnergyFlex jest pompa ciepła.

Zacznij teraz - dodaj później

Zacznij od pompy ciepła. Następnie możesz łatwo podłączyć i uzupełnić swój system grzewczy o niemal wszystko: ogrzewanie słoneczne, dodatkowe zbiorniki, piece, kotły na drewno, kotły elektryczne i kotły na pellet.

Swoboda bez dodatkowych kosztów

Co najlepsze, ta elastyczność nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jest ona standardem we wszystkich naszych pompach ciepła. Bez kłopotów i złożoności rozwiązań systemowych. Zamiast tego wystarczy włączyć, sterować i zacząć korzystać. I oszczędzać pieniądze. Wspólnym mianownikiem są wodne systemy grzewcze, systemy grzejnikowe lub ogrzewanie podłogowe.

Tak, chcę dowiedzieć się więcej o EnergyFlex

Skontaktuj się z nami — pierwszy krok w kierunku lepszego zarządzania ogrzewaniem.

To wspaniale, że udało Ci się zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego zarządzania ogrzewaniem! Wybierając pompę ciepła od CTC, wybierasz również profesjonalną instalację i wiele lat bez zmartwień. Oznacza to, że możesz poświęcić swój czas na rzeczy, które wolisz robić — masz więc swobodę wyboru!

Wpisz swoje dane, aby skontaktować się z przedstawicielem CTC.