Zakup pompy ciepła

Zakup pompy ciepła

Zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła?

Zakup pompy ciepła to dobra inwestycja zarówno dla portfela, jak i środowiska. Dzięki pompie ciepła firmy CTC możesz obniżyć koszty ogrzewania nawet o 85%. Zwiększysz wartość swojej nieruchomości, jednocześnie zmniejszając koszty bieżące. Pompa ciepła wykorzystuje energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu, ziemi i jeziorach. Energia ta jest darmowa i przyjazna dla środowiska oraz przyczynia się do redukcji emisji CO₂. Przy zakupie pompy ciepła od firmy CTC nasi doświadczeni dystrybutorzy pomogą dobrać odpowiedni model urządzenia. System CTC jest zbudowany tak, aby zapewnić ciepło i eksploatację bez żadnych zmartwień przez wiele lat. Pompy ciepła można również używać do chłodzenia pomieszczeń lub ogrzewania basenu.

Zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła?

Każdy może kupić pompę ciepła

Pompy ciepła są bardziej popularne niż kiedykolwiek. Dołącz do nas i postaw na zmiany!

Nie musisz być ekspertem — lokalny partner CTC zajmie się wszystkim. Przewodnik po pompach ciepła opisuje różne kroki przed, w trakcie i po zakupie. 

Zapoznaj się z naszym użytecznym przewodnikiem po pompach ciepła — to dobry punkt wyjścia do lepszego zrozumienia. 

Porady, inspiracje i wiele więcej

Witamy na naszym blogu „Życie z pompą ciepła”. Tutaj znajdziesz artykuły i materiały, które mogą Cię zainspirować i dać pogląd na to, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze rozwiązania grzewczego.

Przejdź do bloga

Bezpieczna inwestycja!

Dzięki CTC możesz się zrelaksować, wiedząc, że instalujesz jedną z najbardziej niezawodnych pomp ciepła na rynku, która jest również objęta hojną gwarancją.

 

Nasze kategorie produktów:

Gruntowe pompy ciepła
Gruntowe pompy ciepła

Dzięki gruntowej pompie ciepła od CTC można zaoszczędzić do 85% kosztów ogrzewania. Gruntowa pompa ciepła wykorzystuje energię słoneczną zgromadzoną w ziemi. Wykorzystywana energia jest darmowa, przyjazna dla środowiska i pomaga zmniejszyć emisję CO2.
Aby uzyskać dostęp do tego źródła energii, wąż kolektora wypełniony cieczą jest umieszczany w głębokich odwiertach lub umieszczany poziomo w ziemi lub w jeziorze. Płyn krążący w rurze kolektora jest ogrzewany ciepłem słonecznym zgromadzonym w ziemi. Płyn przechodzi przez pompę ciepła, gdzie sprężarka podnosi temperaturę za pomocą czynnika chłodniczego i wymiennika ciepła w układzie zamkniętym.

Pompy ciepła powietrze-woda
Pompy ciepła powietrze-woda

Dzięki pompie ciepła powietrze-woda firmy CTC można zaoszczędzić do 75% na kosztach ogrzewania. Pompa ciepła powietrze-woda przekształca energię z powietrza w ogrzewanie i ciepłą wodę. Jest łatwa w instalacji, ponieważ nie wymaga odwiertów ani pętli w ziemi. Wykorzystywana energia jest darmowa, przyjazna dla środowiska i pomaga zmniejszyć emisję CO2.

Moduły wewnętrzne
Moduły wewnętrzne

Wszystkie moduły wewnętrzne CTC są wyposażone w unikalny system sterowania, który służy do obliczania zapotrzebowania na ciepło w domu. System sterowania zapewnia wydajną pracę pompy ciepła oraz produkcję odpowiedniej ilości ciepła i ciepłej wody. System sterowania jest dostępny za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika ekranu dotykowego.

Podgrzewacze wody
Podgrzewacze wody

W CTC opracowaliśmy własną metodę zapewnienia jak najdłuższej żywotności naszych produktów. Używamy wyłącznie wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest trwałym i wytrzymałym materiałem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów w połączeniu z unikalnym procesem produkcyjnym, ryzyko korozji jest ograniczone.