Szwedzka jakość od 1923 roku

O nas

Wykorzystujemy 100 lat doświadczenia do aktywnego działania na rzecz zrównoważonego i wolnego od paliw kopalnych społeczeństwa. Wszystkie nasze produkty są opracowywane i produkowane w regionie Småland w Szwecji. Oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak gruntowe pompy ciepła, pompy ciepła powietrze-woda, moduły wewnętrzne, zasobniki itp.

Nasze początki sięgają 1923 roku, kiedy zaczęliśmy ogrzewać szwedzkie domy. Nasze zielone kotły zapewniały ogrzewanie w milionach domów w całej Europie. Byliśmy pierwszą firmą, która oferowała kotły do ogrzewania z wbudowaną funkcją wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Jako pierwsi wprowadziliśmy pompy ciepła typu powietrze-woda. Nie jest zatem przesadą stwierdzenie, że rozwijaliśmy naszą branżę.

CTC to jeden z czołowych europejskich producentów produktów grzewczych. Mieścimy się w Småland i jesteśmy — wraz z Bentone i Turboflame — częścią firmy Enertech AB, która sprzedaje produkty na całym świecie.

CTC oznacza użytkowanie bez żadnych zmartwień, jakość i zrównoważony rozwój.

Poster

Środowisko i zrównoważony rozwój

Środowisko/zrównoważony rozwój — ISO-14001

Nasze zrównoważone rozwiązania produktowe i systemowe mają na celu ciągłą poprawę stanu środowiska i zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego naturalnie zawsze bierzemy pod uwagę środowisko we wszystkim, co robimy, poprzez następującą metodologię:

  • Stałe śledzenie przepisów dotyczących ochrony środowiska i zapewnianie zgodności z nimi w szerokim zakresie.
  • Opracowywanie, wytwarzanie i wprowadzanie na rynek produktów, które są bezpieczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska, a także mogą być bezpiecznie złomowane lub poddawane recyklingowi.
  • Stosowanie procesów i metod pracy, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko.
 
Informacje o recyklingu
W celu prawidłowej utylizacji opakowanie należy oddać do centrum recyklingu lub sprzedawcy. Wszystkie pompy ciepła mają części, które można poddać recyklingowi. Aby uzyskać pomoc w tym zakresie, należy skontaktować się z instalatorem lub udać się do placówki recyklingowej. Ważna jest prawidłowa utylizacja chłodziwa w pompie, oleju w sprężarce i elementów elektronicznych. Inne produkty CTC również powinny być poddawane recyklingowi. Skontaktuj się z instalatorem, jeśli nie masz pewności co do procesu recyklingu.

Jakość

Jakość ISO-9001

Budujemy zaufanie naszych klientów, zapewniając najwyższą jakość naszych produktów. Zapewnienie jakości we wszystkim, co robimy — od rozwoju, produkcji i marketingu po sprzedaż, serwis i wsparcie — ma kluczowe znaczenie zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Dlatego stale poprawiamy naszą jakość poprzez:

  • Ciągłą weryfikację i dostosowywanie naszej organizacji, systemów jakości oraz metod pracy do danych potrzeb, zdobytego doświadczenia i informacji od naszych klientów oraz pracowników, a także/lub wymagań władz.
  • Dostarczanie produktów na czas, w odpowiedniej ilości i działających zgodnie ze specyfikacją i deklarowaną wydajnością.
  • Spełnianie lub przekraczanie oczekiwań i zainteresowań klientów.

 

Pobierz Politykę operacyjną firmy CTC

Pobierz certyfikat ISO CTC tutaj

Jakość

Pracuj z nami

Enertech AB jest jednym z czołowych europejskich producentów produktów grzewczych, reprezentowanym w wielu krajach na całym świecie. Firma obejmuje następujące marki: CTC, Bentone i Turboflame.
Zatrudniamy 220 inteligentnych, oddanych pracowników, którzy dostarczają światu zrównoważone rozwiązania energetyczne. Wszystkie procesy rozwojowe i produkcyjne odbywają się w szwedzkiej gminie Ljungby. Pracujemy w środowisku, w którym pracownicy są szczęśliwi i ambitni, procesy decyzyjne efektywne, a atmosfera otwarta.

Zawsze szukamy ambitnych osób, które dołączą do Enertech. Tutaj będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności, wiedzy i kreatywności. Cenimy ducha pracy zespołowej, innowacyjność, zorientowanie na klienta i chęć ciągłego rozwoju.

Historia CTC